АЙМГИЙН УЛСЫН БҮРТГЭЛИЙН ХЭЛТСҮҮДИЙН

Д/д Ажилтны нэр Албан тушаал Ажлын утас
1. Архангай аймаг
1 Г.Галсандорж Архангай аймгийн Улсын бүртгэлийн хэлтсийн дарга 70333209
2 Ц.Мөнхтамир ИБТ-ийн дарга бөгөөд улсын ахлах бүртгэгч, 70332143
3 Г. Солонго Нягтлан бодогч 7033
4 Ж.Вандансүрэн Хяналтын улсын байцаагч  
5 Ч.Мөнхсайхан Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч  
6 Д.Отгонбилэг ЭХЭУБ-ийн тасгийн дарга 93081011
7 О.Одонтунгалаг ИУБТ-ийн Улсын бүртгэгч 70332143
8 Ж.Өлзийжаргал ИУБТ-ийн Улсын бүртгэгч 70332143
9 С.Цэлмэг ИУБТ-ийн Улсын бүртгэгч /хүүхэд асрах чөлөөтэй/ 70332143
10 А.Мөнхтамир ИУБТ-ийн Улсын бүртгэгчийг үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч 70332143
11 Б.Наранцацрал ЭХЭУБТ-ийн Улсын бүртгэгч 93081011
12 Б.Цэвэлмаа ЭХЭУБТ-ийн Улсын бүртгэгч 93081011
13 У.Баярмаа ЭХЭУБТ-ийн Улсын бүртгэгч 93081011
14 Б.Ариунсанаа ИУБТ-ийн Архивч  
15 Н. Отгонханд ЭХЭУБТ-ийн архивч  
16 Л. Санжаажамц Мэдээлэл технологийн ажилтан  
17 Г.Туяачимэг бичиг хэргийн эрхлэгч, нярав  
18 Б. Алзахгүй Хотонт сумын улсын бүртгэгч  
19 П.Алтангэрэл Эрдэнэмандал сумын улсын бүртгэгч /хүүхэд асрах чөлөөтэй/  
20 Н.Атартуяа Эрдэнэмандал сумын улсын бүртгэгчийн үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч  
21 С. Алтантуяа Хангай сумын улсын бүртгэгч  
22 О.Баттөмөр Цахир сумын улсын бүртгэгч  
23 С.Баттулга Эрдэнэбулган сумын Улсын бүртгэгч  
24 Э.Батчимэг Тариат сумын улсын бүртгэгч  
25 Г. Даваажаргал Жаргалант сумын улсын бүртгэгч  
26 Д.Дэлгэрсайхан Хашаат сумын Улсын бүртгэгч  
27 Ц.Лонжидпил Чулуут сумын улсын бүртгэгч  
28 Ч.Нансалмаа Батцэнгэл сумын улсын бүртгэгч  
29 Б. Нарантуяа Төвшрүүлэх сумын улсын бүртгэгч  
30 Э.Онон Ихтамир сумын улсын бүртгэгч  
31 Д.Оюунбаатар Өгийнуур сумын улсын бүртгэгч  
32 Н. Өнөрцэцэг Өлзийт сумын улсын бүртгэгч  
33 Б.Тэгшжаргал Цэнхэр сумын улсын бүртгэгч  
34 Д.Уранчимэг Хайрхан сумын улсын бүртгэгч  
35 Д.Усника Булган сумын улсын бүртгэгч  
36 Ё.Уртнасан Өндөр-Улаан сумын улсын бүртгэгч  
37 П.Болортуяа Цэцэрлэг сумын улсын бүртгэгч  
38 П.Гантөгс үйлчлэгч  
39 Х.Батхүрэл жолооч, манаач  
2. Баянхонгор аймаг
1 Ц.Мөнхжаргал Хэлтсийн дарга 70440517
2 Л.Мэндбаяр Хяналтын улсын байцаагч  
3 Ё.Пүрэвдамба Хяналтын улсын байцаагч  
4 Б.Хүрэлчулуун Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч  
5 У.Золзаяа Иргэний бүртгэлийн улсын ахлах бүртгэгч  
6 П.Бүжинлхам Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн улсын ахлах бүртгэгч  
7 С.Сэржготов Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
8 Р.Насанжаргал Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
9 Э.Адъяабаяр Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
10 Б.Бямбадулам Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
11 С.Баярмаа Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч 70442177
12 Т.Мягмарсүрэн Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
13 А.Оюунсувд Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
14 М.Энхцэцэг Баян-Овоо сумын улсын бүртгэгч  
15 Д.Элбэгзаяа Баянбулаг сумын Улсын бүртгэгч  
16 Ц.Сүнжидмаа Баянговь сумын улсын бүртгэгч  
17 С.Болор-эрдэнэ Баянлиг сумын Улсын бүртгэгч  
18 Ц.Цэнд Баянцагаан сумын Улсын бүртгэгч  
19 Д.Тансаг Баян-Өндөр сумын улсын бүртгэгч  
20 Г.Бадамханд Баянхонгор сумын улсын бүртгэгч  
21 Д.Мягмар Богд сумын улсын бүртгэгч  
22 Л.Бүрнээбаатар Бууцагаан сумын улсын бүртгэгч  
23 Н.Цогбаяр Галуут сумын улсын бүртгэгч  
24 Ц.Оюунгэрэл Гурванбулаг сумын улсын бүртгэгч  
25 Т.Алтаншагай Жаргалант сумын улсын бүртгэгч  
26 Б.Тунгалаг Жинст сумын улсын бүртгэгч  
27      
28 Б.Баатаржав Шинэжинст сумын улсын бүртгэгч  
29 С.Авирмэд Хүрээмарал сумын улсын бүртгэгч  
30 Ц.Эрдэнэчимэг Өлзийт сумын улсын бүртгэгч  
31 Ж.Балжинням Эрдэнэцогт сумын улсын бүртгэгч  
32 Б.Энхсайхан Бөмбөгөр сумын улсын бүртгэгч  
33 Ж.Оргилмаа Баацагаан сумын улсын бүртгэгч  
34 Б.Ууганбаяр Заг сумын улсын бүртгэгч  
35 Р.Доржнямбуу Мэдээллийн технологийн ажилтан,  
36 Г.Бат-Очир Ахлах нягтлан бодогч 70443742
37 Ж.Болортуяа Бичиг хэргийн ажилтан  
38 Б.Болормаа Гэрээт үйлчлэгч  
39 Д.Мягмарсүрэн Гэрээт харуул  
40 Нолдой Галбадрах Гэрээт харуул  
41 Доржсүрэн Энхбат Гэрээт харуул  
42 Д.Отгонсүрэн Архивч  
3. Баян-Өлгий аймаг
1 С.Арман Хэлтсийн дарга Утас/Факс:70423745
2 А.Еркегүл Хяналтын улсын байцаагч 70427810
3 Р.Бауыржан Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн тасгийн дарга 70427810
4 Л.Аманбек Иргэний бүртгэлийн тасгийн дарга 70427810
5 А.Ертауке Нягтлан бодогч 70427766
6 Б.Сауле Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч  
7 Х.Амангүл Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
8 Ш.Еркинбек Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
9 С.Гүлжан Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
10 Х.Имашхан Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч  
11 Х.Тилеубек Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч  
12 К.Ерке Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч  
13 Д.Нина Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч  
14 Б.Бота Эд хөрөнгө, хуулийн этгээдийн архивч  
15 Б.Сауле Иргэний бүртгэлийн архивч  
16 Т.Батырхан Мэдээллийн технологийн ажилтан  
17 Х.Агжайх Нярав, бичиг хэргийн эрхлэгч  
18 О.Алтанцэцэг Өлгий сумын Улсын бүртгэгч  
19 М.Роза Өлгий сумын Улсын бүртгэгч  
20 Д.Болормаа Алтай сумын Улсын бүртгэгч  
21 А.Бадамсүрэн Алтанцөгц сумын Улсын бүртгэгч  
22 С.Хуанар Баяннуур сумын Улсын бүртгэгч  
23 С.Лена Бугат сумын Улсын бүртгэгч  
24 М.Монтай Булган сумын Улсын бүртгэгч  
25 Г.Алтанзаяа Буянт сумын Улсын бүртгэгч  
26 С.Рысбай Дэлүүн сумын Улсын бүртгэгч  
27 Т.Ертай Ногооннуур сумын Улсын бүртгэгч  
28 Б.Баатарбег Сагсай сумын Улсын бүртгэгч  
29 Х.Харашаш Толбо сумын Улсын бүртгэгч  
30 Б.Бахытгүл Улаанхус сумын Улсын бүртгэгч  
31 Б.Айсауле Цагааннуур тосгоны Улсын бүртгэгч  
32 Ц.Октябрь Цэнгэл сумын Улсын бүртгэгч  
33 Б.Сабихан Харуул  
34 А.Оязбек Харуул бөгөөд жолооч  
35 П.Лхагва Үйлчлэгч  
4.Булган аймаг
1 Ө.Хүрэлбаатар Хэлтсийн дарга 70343469
2 Ж.Ганболд Хяналтын улсын байцаагч 70342411
3 В.Оюун-Эрдэнэ ЭХЭБүртгэлийн тасгийн дарга 70342411
4 Х. Нямсүрэн ИБүртгэлийн тасгийн дарга 70342411
5 А.Раднаабаяр хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч 70342411
6 Л. Байгалмаа ЭХЭБүртгэлийн улсын бүртгэгч 70342411
7 Э.Нандинцэцэг ЭХЭБүртгэлийн улсын бүртгэгч 70342411
8 Б. Ариунзул Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч 70342411
9 О.Үзмээ Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч 70342411
10 Д.Болорчимэг Үйлчилгээний ажилтан 70342411
11 О. Мөнх-Ирээдүй Жолооч 70342411
12 Г.Зулбадам Нягтлан бодогч 70342411
13 Д. Мөнхцэцэг Бичиг хэргийн эрхлэгч 70342411
14 Б. Билгүүн Сүлжээний инженер 70342411
15 Б. Байгалмаа Архивч 70342411
16 С. Анхцэцэг Булган сумын улсын бүртгэгч 70342411
17 Ж.Байгалмаа Баян-Агт сумын улсын бүртгэгч 70342411
18 Б. Батчимэг Баяннуур сумын улсын бүртгэгч 70342411
19 Ш.Лхагвасүрэн Бугат сумын улсын бүртгэгч 70342411
20 Г. Ганчимэг Бүрэгхангай сумын улсын бүртгэгч 70342411
21 С.Энхтуяа Гурванбулаг сумын улсын бүртгэгч 70342411
22 Ш.Баянжаргал Дашинчилэн сумын улсын бүртгэгч 70342411
23 Д.Загдаа Могод сумын улсын бүртгэгч 70342411
24 Д. Сувд-Эрдэнэ Орхон сумын улсын бүртгэгч 70342411
25 Ж. Наранцэцэг Рашаант сумын улсын бүртгэгч 70342411
26 А.Бат-Ирээдүй Сайхан сумын улсын бүртгэгч 70342411
27 Б. Золжаргал Сэлэнгэ сумын улсын бүртгэгч 70342411
28 Р.Батцэцэг Тэшиг сумын улсын бүртгэгч 70342411
29 Б. Сувдаа Хишиг-Өндөр сумын улсын бүртгэгч 70342411
30 Д. Энхжаргал Хялганат сумын улсын бүртгэгч 70342411
5. Говь-Алтай аймаг
1 Г.Чүлтэмжамц Хэлтсийн дарга 7048-3599
2 Д.Оюунчимэг Хяналтын улсын байцаагч 7048-4103
3 Я.Арвижих Иргэний бүртгэлийн тасгийн дарга, Улсын ахлах бүртгэгч 7048-4103
Б.Энхзаяа Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн тасгийн дарга, Улсын ахлах бүртгэгч 7048-4103
4 Б. Амгалан Улсын бүртгэгч 7048-4103
5 Э.Түвшинзаяа Улсын бүртгэгч 7048-4103
6 З.Цэндсүрэн Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч 7048-4103
7 П.Алтанцэцэг Улсын бүртгэгч 7048-4103
8 М.Арьяачойжил Улсын бүртгэгч 7048-4103
9 С. Баянаа Архивч 7048-4103
10 Б. Рэнцэндорж Бугат сумын Улсын бүртгэгч  
11 Н.Гүндэгмаа Алтай сумын Улсын бүртгэгч  
12 Д.Отгонтуул Баян-Уул сумын Улсын бүртгэгч  
Б.Одонтуяа Бигэр сумын Улсын бүртгэгч  
13 Б. Дашням Дарив сумын Улсын бүртгэгч  
14 Х.Нэргүй Жаргалан сумын Улсын бүртгэгч  
15 Р.Лхамдулам Тайшир сумын Улсын бүртгэгч  
16 Ц.Пүрэвсүрэн Тонхил сумын Улсын бүртгэгч  
17 С. Сарангэрэл Төгрөг сумын Улсын бүртгэгч  
18 С.Чинзориг Халиун сумын Улсын бүртгэгч  
19 Ж.Батцэцэг Цогт сумын Улсын бүртгэгч  
20 Г.Сэрээдар Цээл сумын Улсын бүртгэгч  
21 Г. Гантулга Шарга сумын Улсын бүртгэгч  
22 Б.Хүрлээ Эрдэнэ сумын Улсын бүртгэгч  
23 Ч.Угтахбаяр Есөнбулаг сумын Улсын бүртгэгч  
24 Д.Гүндэгмаа Есөнбулаг сумын Улсын бүртгэгч  
25 Ш.Соёлдэлгэр Гуулин тосгоны Улсын бүртгэгч  
26   Хөхморьт сумын Улсын бүртгэгч  
27 С. Буянтогтох Дэлгэр сумын Улсын бүртгэгч  
28 Ү.Дэлгэрмаа Чандмань сумын Улсын бүртгэгч  
29 Э.Цэрэндулам Нярав, Бичиг хэргийн ажилтан 7048-3599
30 Б.Алтанбагана Ахлах нягтлан бодогч 7048-3599
31 Э.Баатарсүрэн Архивч, мэдээлэл технологийн ажилтан 7048-4103
32 Б.Тогтохбаяр Гэрээт ажилтан  
6. Говьсүмбэр аймаг
1 Э.Ууганбат Эд хөрөнгийн тасгийн дарга бөгөөд улсын ахлах бүртгэгч, Хэлтсийн даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч 70543306
2 З. Баяндугар Хяналтын улсын байцаагч 70543306
3 Б.Удвалцэцэг Иргэний бүртгэлийн тасгийн дарга бөгөөд улсын ахлах бүртгэгч 70543306
4 Т.Цэвэлмаа Эд хөрөнгийн тасгийн улсын бүртгэгч 70543306
5 Ш.Уранчимэг Иргэний бүртгэлийн тасгийн улсын бүртгэгч 70543306
6 Ш.Энхцэцэг Эд хөрөнгийн тасгийн улсын бүртгэгч 70543306
7 Л.Алдар Шивээговь сумын Улсын бүртгэгч  
8   Баянтал сумын улсын бүртгэгч  
9 Ч.Бүрэнжаргал Сүмбэр сумын улсын бүртгэгч 70543312
10 Ч.Нарангэрэл Ахлах нягтлан бодогч  
11 Л.Пүрэвжаргал Нярав, бичиг хэргийн ажилтан  
12 Д. Отгонбаяр Архивч  
13   Мэдээллийн технологийн ажилтан  
7. Дархан-Уул аймаг
1 M.Хувьзаяа Хэлтсийн дарга 70373604
2 Б.Хишгээ Хяналтын улсын байцаагч  
3 Ш.Баярмаа Тасгын дарга 70373944
4 Н.Дарханцэцэг Улсын бүртгэгч  
5 Ё.Жумаа Улсын бүртгэгч  
6 С.Нямпил Улсын бүртгэгч  
7 П.Золзаяа Улсын бүртгэгч  
8 Д.Гантуяа Дархан сумын бүртгэгч  
9 С.Сүхбаатар Орхон сумын улсын бүртгэгч  
10 Г.Энхчимэг Шарын гол сумын улсын бүртгэгч  
11 С.Ундрах Шарын гол сумын улсын бүртгэгч  
12 А.Очмаа Хонгор сум улсын бүртгэгч  
13 Д.Ганцэцэг Дархан сум улсын бүртгэгч  
14 У.Золзаяа Дархан сумын улсын бүртэгч  
15 Д.Анхбаяр Дархан сумын улсын бүртгэгч  
16 Б.Идэрмөнх Дархан сумын улсын бүртгэгч  
17 Б.Төмөрхүяг иргэний бүртгэлийн архивч  
18 Ш.Цэндсүрэн Тасгийн дарга  
19 O.Мэндбаяр Улсын бүртгэгч  
20 М.Уянга Улсын бүртгэгч  
21 Л.Соёлмаа Улсын бүртгэгч  
22 Н.Шүрхүү Улсын бүртгэгч  
23 Н.Бэхбат Улсын бүртгэгч  
24 Д.Долгоржав Архивч  
25 Б.Цогзолмаа Хяналтын улсын байцаагч  
26 O.Сугарзолбоо бичиг хэргийн эрхлэгч, нярав  
27 Т.Болдоо нягтлан бодогч  
28 Ч.Уртнасан нярав  
29 A.Долгоржав Улсын бүртгэгч  
30 Г.Гэрэлмаа үйчлэгч  
31 Б.Мягмарнаран Жолооч  
32 Д.Мөнхсан Мэдээлэл технологийн ажилтан  
8. Дорноговь аймаг
1 Ц.Тэгшжаргал Хэлтсийн дарга 7052-2200
2 Ө.Сонинбаяр Хяналтын улсын байцаагч 7052-2576
3 Д.Жаргалсайхан ЭХЭБТасгийн дарга, улсын ахлах бүртгэгч  
4 Г.Батсайхан ЭХЭБТасгийн дарга, улсын бүртгэгч  
5 Т.Оюунчимэг ЭХЭБТасгийн дарга, улсын бүртгэгч  
6 С.Алтанцэцэг ИБТасгийн дарга, улсын ахлах бүртгэгч  
7 Б.Баттуяа ИБТасгийн дарга, улсын бүртгэгч  
8 Б.Баясгалан ИБТасгийн дарга, улсын бүртгэгч  
9 Э.Ариунтуяа ИБТасгийн дарга, улсын бүртгэгч  
10 Ж.Болортуяа Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч  
11 Л.Туул Айраг сумын улсын бүртгэгч  
12 М.Баасанжав Алтанширээ сумын улсын бүртгэгч  
13 Л.Нямхүү Даланжаргалан сумын улсын бүртгэгч  
14 Ж.Өлзийжаргал Дэлгэрэх сумын улсын бүртгэгч  
15 С.Шүрэндулам Замын-Үүд сумын улсын бүртгэгч  
16 Т.Нарантуяа /Х.Хүрэлцэцэгийн оронд түр/ Замын-Үүд сумын улсын бүртгэгч  
17 Х.Хүрэлцэцэг / Хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Замын-Үүд сумын улсын бүртгэгч  
18 Д.Мөнхцэцэг Иххэт сумын улсын бүртгэгч  
19 Ж.Ганзориг Мандах сумын улсын бүртгэгч  
20 Б.Цэцэгсайхан Өргөн сумын улсын бүртгэгч  
21 Д.Сарантуяа Сайншанд сумын улсын бүртгэгч  
22 М.Наранцацрал Сайхандулаан сумын улсын бүртгэгч  
23 С.Мөнхтуяа Улаанбадрах сумын улсын бүртгэгч  
24 Х.Хишигжаргал Хатанбулаг сумын улсын бүртгэгч  
25 Т.Энхтуяа Хөвсгөл сумын улсын бүртгэгч  
26 Ч.Энхжаргал Эрдэнэ сумын улсын бүртгэгч  
27 У.Буянбат Ахлах нягтлан бодогч 7052-2586
28 Б.Жавзанпагам /П.Азжаргалын оронд түр/ Сүлжээний инженер-нярав 7052-2586
29 П.Азжаргал /Хүүхэд асрах чөлөөтэй Сүлжээний инженер-нярав 7052-2586
30 Э.Эрдэнэмандах Архивч  
31 Н.Цэндмаа Бичиг хэргийн ажилтан 70522576
32 Г.Энх-Оргил Гэрээт ажилтан  
9. Дорнод аймаг
1 Д.Оюунбаяр Бүртгэлийн хэлтсийн дарга 705841
2 Л.Сугаррагчаа Хяналтын улсын байцаагч 98970970
3 А.Наранчимэг ЭХЭБ-ийн тасгийн дарга  
4 Б.Болор-Эрдэнэ Хуулийн этгээдийн Улсын бүртгэгч  
5 П.Шижирбаатар ЭХЭБ-ийн Улсын бүртгэгч  
6 Ж.Ганзориг ЭХЭБ-ийн Улсын бүртгэгч  
7 Д.Ууганчимэг ЭХЭБ-ийн Улсын бүртгэгч  
8 Ц.Энхчимэг ИБ-ийн тасгийн Улсын бүртгэгч  
9 М.Галбадрах ИБ-ийн тасгийн Улсын бүртгэгч  
10 З.Сарантуяа Ерөнхий нягтлан бодогч  
11 С.Батчимэг Архивч  
12 Т.Сэржмаа Бичиг хэргийн эрхлэгч, нярав  
13 А.Гэрэлцогт IT Инженер  
14 Л.Туяажаргал Үйлчлэгч  
15 М.Мөнхсайхан Жолооч  
16 Б.Долгормаа Хэрлэн сумын улсын бүртгэгч  
17 Б.Болорцэцэг Хэрлэн сумын улсын бүртгэгч  
18 Ш.Одончимэг Баянтүмэн сумын улсын бүртгэгч  
19 Ч.Долгормаа Баяндун сумын улсын бүртгэгч  
20 Г.Ганболор Баян-Уул сумын улсын бүртгэгч  
21 Б.Гантуяа Булган сумын улсын бүртгэгч  
22 С.Сүхболд Гурванзагал сумын улсын бүртгэгч  
23 Г.Эрдэнэбилэг Матад сумын улсын бүртгэгч  
24 Т.Мөнхцэцэг Дашбалбар сумын улсын бүртгэгч  
25 Ч.Цэрэндолгор Халхгол сумын улсын бүртгэгч  
26 И.Золжаргал Хөлөнбуйр сумын улсын бүртгэгч  
27 Д.Энхжаргалан сумын улсын бүртгэгч  
28 Н.Гантуяа Цагаан-Овоо сумын улсын бүртгэгч  
29 Б.Ганцацрал Чойбалсан сумын улсын бүртгэгч  
30 Б.Батэрдэнэ Чулуунхороот сумын улсын бүртгэгч  
10. Дундговь аймаг
1 Ж.Өлзийжаргал Хэлтсийн дарга Утас/Факс70592435
2 Ш.Нарангэрэл Хяналтын улсын байцаагч 70593096
3 Б.Ганчимэг Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн тасгийн дарга  
4 Б.Сайхантуяа Иргэний бүртгэлийн тасгийн дарга 70593096
5 Х.Гарам Нягтлан бодогч  
6 Б.Одонтунгалаг Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч 80190003
7 Ё.Батбаяр Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
8 Ш.Чулуунжаргал Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
9 Д.Нямсүрэн Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч  
10 О.Ганцэцэг Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч  
11 Э.Мөнхсумъяа Иргэний бүртгэлийн архивч  
12 Н.Шижирболд Мэдээллийн технологийн ажилтан  
13 Д.Наранцэцэг Нярав, бичиг хэргийн эрхлэгч  
14 Ж.Наранцэцэг Адаацаг сумын Улсын бүртгэгч  
15 Ж.Жамъяндорж Баянжаргалан сумын Улсын бүртгэгч  
16 Б.Нансалмаа Говь-Угтаал сумын Улсын бүртгэгч  
17 С.Сарантуяа Гурвансайхан сумын Улсын бүртгэгч  
18 Ц.Гэрэлтуяа Дэлгэрхангай сумын Улсын бүртгэгч  
19 О.Улаанхүү Дэлгэрцогт сумын Улсын бүртгэгч  
20 Э.Анхцэцэг Дэрэн сумын Улсын бүртгэгч  
21 П.Тогосмаа Луус сумын Улсын бүртгэгч  
22 Ш.Чулуун Өлзийт сумын Улсын бүртгэгч  
23 Б.Баянжаргал Өндөршил сумын Улсын бүртгэгч  
24 Г.Цогтсайхан Сайнцагаан сумын Улсын бүртгэгч  
25 Д.Долгормаа Хулд сумын Улсын бүртгэгч  
26 Д.Бат-Орших Цагаандэлгэр сумын Улсын бүртгэгч  
27 Ч.Гантөгс Эрдэнэдалай сумын Улсын бүртгэгч  
11.Завхан аймаг
1 Ж.Сүхбаатар Хэлтсийн дарга 70462836
2 Б.Бат-Эрдэнэ Хяналтын Улсын байцаагч 70462837
3 И.Батсайхан Иргэний бүртгэлийн улсын ахлах бүртгэгч 70462854
4 С.Норов Иргэний бүртгэлийн Улсын бүртгэгч 70462854
5 Н.Энхбат Иргэний бүртгэлийн Улсын бүртгэгч 70462854
6 Б.Цогзолмаа Иргэний бүртгэлийн Улсын бүртгэгч 70462854
7 Д.Жаргалсайхан Хуулийн этгээдийн Улсын бүртгэгч 70462837
8 Н.Наранбилэг Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн Улсын бүртгэгч 70462855
9 М.Ариунжаргал Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч 70462855
10 С.Хоролгарав Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн Улсын бүртгэгч 70462855
11 Б.Мөнхсүлд Ахлах нягтлан бодогч 70462837
12 Ч.Баасанжав Нярав, Бичиг хэргийн ажилтан 70462837
13 С.Мөнгөнцэцэг Архивч, Мэдээлэл технологийн ажилтан 70462854
14 С.Сүрэнхорол Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн архивч 70462855
15 М.Шүрэнцэцэг Иргэний бүртгэлийн Архивч 70462855
16 А.Амгаланбаатар жолооч  
17 Х.Энхжаргал Алдархаан сумын Улсын бүртгэгч  
18 Д.Тэгшбаяр Асгат сумын Улсын бүртгэгч  
19 М.Долгоржав Баянхайрхан сумын Улсын бүртгэгч  
20 Т.Нямдорж Баянтэс сумын Улсын бүртгэгч  
21 Т.Сувдаа Дөрвөлжин сумын Улсын бүртгэгч  
22 Г.Долгорсүрэн Завханмандал сумын Улсын бүртгэгч  
23 Н.Батбилэг Идэр сумын Улсын бүртгэгч  
24 Г.Жигжидсэрээтэр Их-Уул сумын Улсын бүртгэгч  
25 Р.Баасандаш Нөмрөг сумын Улсын бүртгэгч  
26 М.Жамбалсүрэн Отгон сумын Улсын бүртгэгч  
27 Ш.Даваадорж Сонгино сумын Улсын бүртгэгч  
28 Б.Бадамцэцэг Сантмаргац сумын Улсын бүртгэгч  
29 П.Батбаатар Тосонцэнгэл сумын Эд хөрөнгийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
30 Б.Батбаатар Тосонцэнгэл сумын иргэний бүртгэлийн Улсын бүртгэгч,  
31 Б.Нансалмаа Гэрээт архивч  
32 Д.Энхтуяа Түдэвтэй сумын Улсын бүртгэгч  
33 Т.Бумсүрэн Тэлмэн сумын Улсын бүртгэгч  
34 Г.Тунгалаг Тэс сумын Улсын бүртгэгч  
35   ургамал сумын Улсын бүртгэгч  
36 Б.Отгонцэцэг Улиастай сумын Улсын бүртгэгч  
37 Л.Эрдэнэцэцэг Цагаанхайрхан сумын Улсын бүртгэгч  
38 Ш.Бурмаа Цагаанчулуут сумын Улсын бүртгэгч  
39 Ю.Самдан Цэцэн-Уул сумын Улсын бүртгэгч  
40 Д.Базардорж Шилүүстэй сумын Улсын бүртгэгч  
41 Н.Дашжаргал Эрдэнэхайрхан сумын Улсын бүртгэгч  
42 Б.Амгаланбаатар Яруу сумын Улсын бүртгэгч  
12. Орхон аймаг
1 Д.Мөнхболд Хэлтсийн дарга 99350910
2 Г.Энхтуяа Хяналтын улсын байцаагч 99360669
3 С.Жамбалсүрэн Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэлийн тасгийн дарга, ахлах бүртгэгч 88029128. 99829242
102
4 Ө.Ганзориг Иргэний бүртгэлийн тасгийн дарга, ахлах бүртгэгч 99557263
106
5 Н.Алтанцэцэг Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч 99037580
6 С.Оюунцэцэг Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч 99912293
7 Ц.Оюунсүрэн Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч 94351663
8 Г.Наранчимэг Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч 88011757
9 Д.Баярмаа Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч 99879911
10 О.Сарангэрэл Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч 94149148
11 Э.Оюунбат Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч 88664444
12 Б.Бат-Эрдэнэ Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч 99222056
13 Ж.Даваадорж Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч 99731335
14 Л.Батцэцэг Хуулийн этгээдийн бүртгэгч 99728696
15 Б.Алтанхуар Баян-Өндөр сумын бүртгэгч 99762772
16 М.Жавзансүрэн Баян-Өндөр сумын бүртгэгч 99790089. 88035132
17 Б.Мөнхтуяа Баян-Өндөр сумын бүртгэгч 99785080
18 О.Анхбаяр Баян-Өндөр сумын бүртгэгч 99030368
19 Г.Моголцог Жаргалант сумын бүртгэгч 99354203
20 Ц.Одгэрэл Нягтлан бодогч 88664444
21 Х.Хуанган МТА, Хуулийн этгээдийн архив 99230044
22 Д.Алтан-Од Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэлийн архивч 99879911, 88022272
23 Н.Түвшинжаргал Иргэний бүртгэлийн архивч 99222056
24 Б.Октябрь Бичиг хэрэг, нярав 99475532
13.Өвөрхангай аймаг
1 Д. Болор-Эрдэнэ ЭХЭБүргэлийн тасгийн дарга бөгөөд улсын ахлах бүртгэгч, хэлтсийн даргын албан үүргийг түр хавсран гүйцэтгэгч 70322606
2 Д.Оюунсүрэн Иргэний бүртгэлийн тасгийн дарга бөгөөд улсын ахлах бүртгэгч 70322937
3 Б. Цэдмаа ЭХЭБүртгэлийн тасгийн улсын бүртгэгч  
4   ХЭтгээдийн улсын бүртгэгч  
5 Ц. Цэнгэлбаяр Нягтлан бодогч  
6 Ц.Төмөрсүх Иргэний бүртгэлийн тасгийн улсын бүртгэгч  
7 Д.Одсүрэн Иргэний бүртгэлийн тасгийн улсын бүртгэгч  
8 Чимэдхүү Наранжаргал Иргэний бүртгэлийн тасгийн улсын бүртгэгч  
9 С.Мягмарсүрэн Иргэний бүртгэлийн тасгийн улсын бүртгэгч  
10 Т. Ундрах Иргэний бүртгэлийн тасгийн улсын бүртгэгч  
11 Б.Эрдэмзаяа ЭХЭБүртгэлийн тасгийн улсын бүртгэгч  
12 Н. Түдэвмаа ЭХЭБүртгэлийн тасгийн улсын бүртгэгч  
13 Г.Одончимэг ЭХЭБүртгэлийн тасгийн улсын бүртгэгч  
14 С.Анхтуяа ЭХЭБүртгэлийн тасгийн улсын бүртгэгч  
15 Р. Сэрчиннамжил ЭХЭБүртгэлийн тасгийн архивч  
16 Л.Отгонболд МТАжилтан  
17 Г. Пүрэвдонид Жолооч  
18 Баярхүү Дуламсүрэн Бичиг хэргийн ажилтан  
19 Л.Эрдэнэзул ББУлаан сумын улсын бүртгэгч  
20 Т.Ганхуяг Баянгол сумын улсын бүртгэгч  
21 Д. Сонинбаяр Баян-Өндөр сумын улсынбүртгэгч  
22 Ө.Гөлгөө Бат-Өлзий сумын улсын бүртгэгч  
23 Б.Туул Богд сумын улсын бүртгэгч  
24 Г.Баярмаа Бүрд сумын улсын бүртгэгч  
25 Л.Адъяасүрэн Есөнзүйл сумын улсын бүртгэгч  
26 Г.Цэрэндорж Зүүнбаян-Улаан сумын улсын бүртгэгч  
27 А. Лхагвадолгор Нарийнтээл сумын улсын бүртгэгч  
28 Д.Дашням Өлзийт сумын улсын бүртгэгч  
29 Ц.Оюун-Эрдэнэ Сант сумын улсын бүртгэгч  
30 Д.Наранцэцэг Тарагт сумын улсын бүртгэгч  
31 О.Цэрэнгуа Төгрөг сумын улсын бүртгэгч  
32 П.Ожидмаа Уянга сумын улсын бүртгэгч  
33 Х.Рэнцэнханд Хайрхандулаан сумын улсын бүртгэгч  
34   Хархорин сумын улсын бүртгэгч  
35 Ю.Долгорсүрэн Хархорин сумын улсын бүртгэгч  
36 Ш. Дэлгэрсайхан Хужирт сумын улсын бүртгэгч  
37 Р. Туул Гучин-Ус сумын улсын бүртгэгч  
38 Ч.Цэрэндорж Арвайхээр сумын улсын бүртгэгч  
39 Ж. Долгорсүрэн Үйлчлэгч  
40 Г.Шагдарсүрэн Арвайхээр сумын улсын бүртгэгч  
14. Өмнөговь аймаг
1 Ч.Энхмөнх Улсын бүртгэлийн хэлтсийн дарга 7053-4488
2 Д.Наранбилэг Хяналтын улсын байцаагч 7053-4988
3 Б.Азжаргал Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэлийн тасгийн дарга бөгөөд улсын ахлах бүртгэгч 7053-4388
4 Д.Насантуяа Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэлийн тасгийн дарга бөгөөд улсын ахлах бүртгэгч /ИБУБ/ 70534588
5 З.Хасар Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч /ИБУБ/ 70534588
6 Б.Баясгалан Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч /ИБУБ/ 70534588
7 М.Оюун-Эрдэнэ Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэлийн тасгийн улсын бүртгэгч /ЭХЭУБ/ /хүүхэд асрах чөлөөтэй/ 70534388
8 О.Эрдэнэбат Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэлийн тасгийн улсын бүртгэгч /ЭХЭУБ/ /түр орлон гүйцэтгэгч/ 70534388
9 Т.Нямсамбуу Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч /ЭХЭУБ/ 70534388
10 М.Энхтогтох Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч /хүүхэд асрах чөлөөтэй/ 7053-4788
11 С.Батхүү Ахлах нягтлан бодогч 7053-4188
12 С.Эрдэнэбаяр Мэдээллийн технологийн ажилтан, нярав 7053-4688
13 Ч.Пүрэвдавга Архив, бичиг хэргийн ажилтан 7053-4088
14 Г.Балжидмаа Архивч -
15 А.Цэцэгжаргал Архивч -
16 С.Батцэцэг Жижүүр  
17 Ө.Байгальмаа Жижүүр  
18 Б.Гандөш Жижүүр  
19 С.Уранцэцэг Жижүүр, үйлчлэгч -
20 С.Ариунсайхан Даланзадгад сумын улсын бүртгэгч -
21 М.Түвшинжаргал Даланзадгад сумын улсын бүртгэгч -
22 Б.Сүрэнхүү Баяндалай сумын улсын бүртгэгч -
23 Л.Энхсаран Баян-Овоо сумын улсын бүртгэгч -
24 Г.Ариунаа Булган сумын улсын бүртгэгч /хүүхэд асрах чөлөөтэй/ -
25 Ж.Азжаргал Булган сумын улсын бүртгэгчийг түр орлон гүйцэтгэгч /түр орлон гүйцэтгэгч/  
26 Ч.Батхүү Гурвантэс сумын улсын бүртгэгч -
27 Ө.Үүрийнтуяа Мандал-Овоо сумын улсын бүртгэгч -
28 Э.Пүрэв Номгон сумын улсын бүртгэгч -
29 Ч.Агиймаа Манлай сумын улсын бүртгэгч -
30 У.Цэенням Ханбогд сумын улсын бүртгэгч -
31 Ц.Болдмаа Сэврэй сумын улсын бүртгэгч -
32 У.Нандинцэцэг Ноён сумын улсын бүртгэгч -
33 Л.Мөнхцэцэг Цогт-Овоо сумын улсын бүртгэгч -
34 Б.Буянжаргал Цогтцэций сумын улсын бүртгэгч -
35 Ц.Мөнхдалай Ханхонгор сумын улсын бүртгэгч -
36 М.Батбуян Хүрмэн сумын улсын бүртгэгч -
15. Увс аймаг
1 Р. Отгонбаяр Хэлтсийн дарга 70452244
2 Д.Пүрэвжав Хяналтын байцаагч 70453519
3 Г.Бурмаа эд хөрөнгийн улсын ахлах бүртгэгч 70453519
4 Д.Баяржаргал Эд хөрөнгийн улсын бүртгэгч  
5 Г.Отгонням Эд хөрөнгийн улсын бүртгэгч  
6 Б. Ариунаа Эд хөрөнгийн улсын бүртгэгч  
7 Ц.Амгаланнамжил Иргэний бүртгэлийн улсын ахлах бүртгэгч 70453519
8 А.Амарцэцэг Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
9 Х.Лхагвасүрэн Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
10 П.Ганболд Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
11 Ш.Батсанаа Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
12 Н.Бүрэнмэнд хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч  
13 Ц.Энхцаг Баруунтуруун сум улсын бүртгэгч  
14 Б.Тунгалаг Бөхмөрөн сум улсын бүртгэгч  
15 Ц.Одгэрэл Давст сум улсын бүртгэгч  
16 Н.Эрдэнэцэцэг Завхан сум улсын бүртгэгч  
17 Л.Нүүдэл Зүүнговь сум улсын бүртгэгч  
18 Х.Оюунтүлхүүр Зүүнхангай сум улсын бүртгэгч  
19 С.Оюунбилэг Малчин сум улсын бүртгэгч  
20 Д.Намжуур Наранбулаг сум улсын бүртгэгч  
21 Н.Бадмаараг Сагил сум улсын бүртгэгч  
22 Д.Алтангэрэл Тариалан сум улсын бүртгэгч  
23 Д. Балжинням Тэс сум улсын бүртгэгч  
24 Л.Төмөрхүү Түргэн сум улсын бүртгэгч  
25 М.Даваа Улаангом сум улсын бүртгэгч  
26 Д.Оюун Улаангом сум улсын бүртгэгч  
27 А.Марат Ховд сум улсын бүртгэгч  
28 Д.Түмэнжаргал Хяргас сум улсын бүртгэгч  
29 Г. Батбаатар Цагаархайрхан сум улсын бүртгэгч  
30   Өлгий сумын улсын бүртгэгч  
31 Н.Гантуяа Өмнөговь сум улсын бүртгэгч  
32 Б.Одгэрэл Өндөрхангай сум улсын бүртгэгч  
33 Б. Минсэл-Орлом Ня-бо  
34 Б. Алтанням Мэдээлэл технологийн инженер  
35 Б. Отгонтуяа Иргэний бүртгэлийн Архивч  
36 Р. Бямбасүрэн Нярав, бичиг хэрэг  
16.Сүхбаатар аймаг
1 Ц.Энх-Амгалан Хэлтсийн дарга 7051001
2 Ц.Алтанцэцэг Хяналтын улсын байцаагч 70518914
3 Г.Болор-Эрдэнэ Бичиг хэрэг, нярав 70512673
4 Б. Нарангэрэл ЭХЭБ архивч  
5 А. Одбаяр Иргэний бүртгэлийн архивч, мэдээлэл технологийн инженер  
6 С.Доржпагма Нягтлан бодогч 70518914
7 Д.Сайнбаяр Иргэний бүртгэлийн тасгийн дарга  
8 Х.Наранчимэг Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
9 Д.Ганзориг Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
10 Э.Октябрь Эд хөрөнгийн бүртгэлийн тасгийн дарга  
11 Б. Одонзул Эд хөрөнгийн улсын бүртгэгч  
12 Г.Оюунжаргал Эд хөрөнгийн улсын бүртгэгч  
13 Ц. Мөнхчимэг Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч  
14 Б.Бадамцэцэг Асгат сум улсын бүртгэгч  
15 Б.Алтанзул Баруун-Урт сум улсын бүртгэгч  
16 Ж. Должинсүрэн Баяндэлгэр сум улсын бүртгэгч  
17 З.Мөнхзул Дарьганга сум улсын бүртгэгч  
18 Т.Отгонцэцэг Мөнххаан сум улсын бүртгэгч  
19 М. Долгорсүрэн Наран сум улсын бүртгэгч  
20 Х.Ганзориг Онгон сум улсын бүртгэгч  
21 Н.Нямжаргал Сүхбаатар сум улсын бүртгэгч  
22 Б. Мөнх-Эрдэнэ Түвшинширээ сум улсын бүртгэгч  
23 У.Нандинцэцэг Түмэнцогт сум улсын бүртгэгч  
24 Х.Цогтбаатар Уулбаян сум улсын бүртгэгч  
25 Ц.Шижирмаа Халзан сум улсын бүртгэгч  
26 Ч. Батгэрэл Эрдэнэцагаан сум улсын бүртгэгч  
17.Сэлэнгэ аймаг
1 Б.Саранчимэг Хэлтсийн дарга 70363009
2 Эрдэнэбулган Цэлмэг Хяналтын улсын байцаагч 70362556
3 С. Түвшин Хяналтын улсын байцаагч 70362556
4 Д. Батдорж ИБ-ийн Улсын ахлах бүртгэгч 70363690
5 Ц. Отгонбаяр ЭХЭБТ-ийн дарга, улсын ахлах бүртгэгч 70363882
6 Т.Мөнхзул Ахлах нягтлан бодогч 70363887
7 М. Мягмар Нярав 70363887
8 Н. Батболд Сүлжээний инженер  
9 Ч. Эрдэнэсувд Бичиг хэрэг 70363019
10 Б.Батзориг Хуулийн этгээд Улсын бүртгэгч  
11 Ч.Шинэцэцэг Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч 70362024
12 Д. Мөнхтуяа Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч 70362024
13 Н.Батбаяр Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч 70362024
14 Д. Цогзолмаа Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч 70362024
15 А.Энхтуяа Иргэний баримтын архивч  
16 Э.Зол-Эрдэнэ ЭХЭБТ-ийн улсын бүртгэгч  
17 Д. Отгонцэцэг ЭХЭБТ-ийн улсын бүртгэгч  
18 Б.Ундралсайхан ЭХЭБТ-ийн улсын бүртгэгч  
19 Д. Нарантуяа ЭХЭБТ-ийн архивч  
20 Ч. Жаргал Алтанбулаг сумын улсын бүртгэгч  
21 Ж.Нарангэрэл Алтанбулаг сумын улсын бүртгэгч  
22 Н.Отгонжаргал Баруунбүрэн сумын улсын бүртгэгч  
23 Ц.Отгонгэрэл Баянгол сумын улсын бүртгэгч  
24 М. Энхтунгалаг Ерөө сумын улсын бүртгэгч  
25 Н.Тайванбаяр Жавхлант сумын улсын бүртгэгч  
26 Ц. Алтанбагана Мандал сумын улсын бүртгэгч  
27 Б.Бүрэнтөгсөө Мандал сум, Хэрх тосгоны Улсын бүртгэгч  
28 Д.Баасансүрэн Түнхэл тосгоны улсын бүртгэгч  
29 Д.Лхагвасүрэн Мандал сумын улсын ЭХЭБ-ийн бүртгэгч  
30 Б. Наранчимэг Орхон сумын улсын бүртгэгч  
31 Н.Оюун Орхонтуул сумын улсын бүртгэгч  
32 Э.Дэлгэрцогт Орхонтуул сумын Рашаант тосгоны Улсын бүртгэгч  
33 Б.Чинбаяр Сайхан сумын ЭХЭУБ-ийн Улсын бүртгэгч  
34 Б. Баярцогт Сайхан сумын Улсын бүртгэгч  
35 Ц. Сонинзул Сант сумын улсын бүртгэгч  
36 Д. Атартуяа Сүхбаатар сумын улсын бүртгэгч  
37 М.Үүрийнцолмон Сүхбаатар сумын улсын бүртгэгч  
38 Д.Наранчимэг Хушаат сумын Улсын бүртгэгч  
39 Б. Наранцэцэг Хүдэр сумын Улсын бүртгэгч  
40 Н.Болор-Эрдэнэ Цагааннуур сумын улсын бүртгэгч  
41 Д. Бадам-Осор Шаамар сумын Улсын бүртгэгч  
42 М. Мөнхмаа Шаамар сумын Дулаанхаан тосгоны Улсын бүртгэгч  
43 Л.Сонинцэцэг Зүүнбүрэн сумын Улсын бүртгэгч  
44 А.Мөнхзаяа Ерөө сумын Бугант тосгоны Улсын бүртгэгч  
45 Ч.Нандинцэцэг Түшиг сумын Улсын бүртгэгч  
46 С. Хишигбаяр Сайхан сум ЭХЭБТ-ийн архивч  
47 Ш.Энхамгалан Мандал сумын ЭХЭБТ-ийн архивч  
18.Ховд аймаг
1 Д.Энхболд Хэлтсийн дарга 70432888
70434388
2 Б. Жаргалсайхан Хяналтын улсын байцаагч  
3 Д. Ганзориг Хяналтын улсын байцаагч  
4 С. Хоролсүрэн Иргэний бүртгэлийн тасгийн дарга бөгөөд улсын ахлах бүртгэгч  
5 Б.Эрдэнэсүрэн Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн тасгийн дарга бөгөөд улсын ахлах бүртгэгч  
6 П. Алтанцэцэг Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч  
7 А. Туяа Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч  
8 Н.Жавзандулам Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч  
9 Э.Амарсанаа Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч  
10 С. Отгонзаяа Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч  
11 Б. Эрдэнэбулган Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
12 Ч. Нансалмаа Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
13 Н. Мөнхцэцэг Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
14 Ц. Мөнхжаргал Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
15 М. Нарангарав Архив-бичиг хэргийн эрхлэгч  
16 Б. Болормаа Архивч  
17 Б. Шоовдор Мэдээлэл технологийн ажилтан- сүлжээний инженер  
18 У. Баатаржав Нягтлан бодогч 70437088
19 Э.Цолмон Гэрээт-Архивч  
20 Ц.Отгонбаяр Гэрээт-Нярав  
21 Б.Өлзийтогтох Гэрээт-Үйлчлэгч  
22 Х.Эрхэм Гэрээт - Жолооч  
23 Б. Баяраа Жаргалант сумын улсын бүртгэгч  
24 Л.Содгэрэл Жаргалант сумын улсын бүртгэгч  
25 Д. Баатаржав Алтай сумын улсын бүртгэгч  
26 Д.Мядагмаа Булган сумын улсын бүртгэгч  
27 Б. Батцэцэг Булган сумын улсын бүртгэгч  
28 Г. Болормаа Буянт сумын улсын бүртгэгч  
29 Д. Бадамгарав Дарви сумын улсын бүртгэгч  
30 М.Цэвээнсүрэн Дөргөн сумын улсын бүртгэгч  
31 Т. Сувд-эрдэнэ Дуут сумын улсын бүртгэгч  
32 А. Наранчимэг Зэрэг сумын улсын бүртгэгч  
33 С.Алтанцэцэг Манхан сумын улсын бүртгэгч  
34 Б.Гал-од Мөст сумын улсын бүртгэгч  
35 Н.Эрдэнэхишиг Мөнххайрхан сумын улсын бүртгэгч  
36 Б. Түмэнжаргал Мянгад сумын улсын бүртгэгч  
37 К. Жанлаган Ховд сумын улсын бүртгэгч  
38 С. Батхишиг Цэцэг сумын улсын бүртгэгч  
39 М. Жаргалсайхан Үенч сумын улсын бүртгэгч  
40 Ш. Чимэгцэцэг Чандмань сумын улсын бүртгэгч  
41 Н. Цэвэлмаа Эрдэнэбүрэн сумын улсын бүртгэгч  
19.Хөвсгөл аймаг
1 Д.Ариунаа Хэлтсийн дарга 70388618
2 Б.Мөнгөнзул Хяналтын улсын байцаагч  
3 Б.Өлзийням Иргэний бүртгэлийн тасгийн дарга бөгөөд улсын ахлах бүртгэгч  
4 Л. Номинзул ЭХЭБ-ийн тасгийн дарга бөгөөд улсын ахлах бүртгэгч  
5 Д. Насанбуян Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч  
6 Б.Дуламсүрэн Иргэний Улсын бүртгэгч  
7 С.Отгон-Өлзий Иргэний Улсын бүртгэгч  
8 С.Сумъяа Иргэний Улсын бүртгэгч  
9 М.Даваахүү Иргэний Улсын бүртгэгч  
10 Б.Мөнхжаргал Иргэний Улсын бүртгэгч  
11 Ц.Дэлгэрхаан ЭХЭБ-ийн Улсын бүртгэгч  
12 Д.Чимэдцогзол ЭХЭБ-ийн Улсын бүртгэгч  
13 Б.Мягмарсүрэн ЭХЭБ-ийн Улсын бүртгэгч  
14 Б. Мөнхдэлгэр Ахлах ня-бо  
15 Б.Маналжав Бичиг хэргийн эрхлэгч, нярав  
16 Э. Нарантуяа Мэдээлэл технологийн ажилтан  
17 Б.Оюунцэрэн Иргэний баримтын архивч  
18 Д. Пүрэвсүрэн Эд хөрөнгийн баримтын архивч  
19 Б.Дуламсүрэн Гэрээт  
20 Т.Лхагвадорж Гэрээт  
21 Р. Төмөрбаатар Гэрээт  
22 Д. Бат-Эрдэнэ Гэрээт  
23 Б. Болормаа Алаг-Эрдэнэ сумын Улсын бүртгэгч  
24 А.Батцэнгэл Арбулаг сумын Улсын бүртгэгч  
25 М.Одхүү Баянзүрх сумын Улсын бүртгэгч  
26 Б.Батмягмар Бүрэнтогтох сумын Улсын бүртгэгч  
27 П.Даваадулам Галт сумын Улсын бүртгэгч  
28 Ө. Түвшинсайхан Жаргалант сумын Улсын бүртгэгч  
29 П.Отгонбаяр Их-Уул сумын Улсын бүртгэгч  
30 Ц.Тогтох Рашаант сумын Улсын бүртгэгч  
31 П.Оргилсайхан Рэнчинлхүмбэ сумын Улсын бүртгэгч  
32 Г.Батбаяр Тариалан сумын Улсын бүртгэгч  
33 Б. Бат-Эрдэнэ Тосонцэнгэл сумын Улсын бүртгэгч  
34 Д. Пүрэвдорж Төмөрбулаг сумын Улсын бүртгэгч  
35 Д. Жаргалмаа Түнэл сумын Улсын бүртгэгч  
36 Т.Энхбаяр Улаан-Уул сумын Улсын бүртгэгч  
37 Д.Сайнбаяр Хатгал тосгоны Улсын бүртгэгч  
38 Р.Нэргүй Ханх сумын Улсын бүртгэгч  
39 Б.Долгорсүрэн Цагаан-Үүр сумын Улсын бүртгэгч  
40 Д.Ичинхорлоо Цагаан-Уул сумын Улсын бүртгэгч  
41 М.Цэцгээ Цагааннуур сумын Улсын бүртгэгч  
42 Д. Дэлгэрмөрөн Цэцэрлэг сумын Улсын бүртгэгч  
43 Т.Доньдмаа Чандмань-Өндөр сумын Улсын бүртгэгч  
44 Б.Бямбажав Шинэ-Идэр сумын Улсын бүртгэгч  
45 С. Тэмүжин Эг-Үүр сумын Улсын бүртгэгч  
46 Б. Мөнхзул Мөрөн сумын Улсын бүртгэгч  
47 Б.Батжаргал Мөрөн сумын Улсын бүртгэгч  
20.Хэнтий аймаг
1 Б.Төрхүү Хэлтсийн дарга 70562079
2 О.Ганбаатар /Захиргааны чөлөөтэй/ Хяналтын улсын байцаагч  
3 Ч.Ууганбаяр /түр орлон гүйцэтгэгч/ Хяналтын улсын байцаагч  
4   Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн тасгийн дарга  
5 Ш.Мөнхзул Иргэний бүртгэлийн тасгийн дарга 70562160
6 Бо.Ганцэцэг Нягтлан бодогч  
7 О.Энх-Ариун Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч 98283111
8 Ба.Ганцэцэг Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч 98283111
9 М.Мөнхсаруул /Хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч 98283111
10 Ч.Ууганбаяр Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч 98283111
11 Б.Сийлэгмаа Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч 98283111
12 Ц.Соёл-Эрдэнэ Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч 98283111
13 М.Батцэцэг Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч 98283111
14 Д.Оюун Иргэний бүртгэлийн архивч  
15 Л.Будсүрэн Архивч, Мэдээллийн технологийн ажилтан  
16 Б.Уянга /түр чөлөөтэй/ Нярав, бичиг хэргийн эрхлэгч  
17 Ж.Дашням /түр орлон гүйцэтгэгч/ Нярав, бичиг хэргийн эрхлэгч  
18 Б.Баттуяа Батноров сумын Улсын бүртгэгч  
19 Э.Энхмагнай Баянмөнх сумын Улсын бүртгэгч  
20 Н.Дагвадорж Тахилгат тосгоны Улсын бүртгэгч  
21 Д.Ганцэцэг Мөрөн сумын Улсын бүртгэгч  
22 Ц.Жаахансүрэн Дэлгэрхаан сумын Улсын бүртгэгч  
23 З.Энхбямба Цэнхэрмандал сумын Улсын бүртгэгч  
24 О.Лхагва-Очир Баян-Адарга сумын Улсын бүртгэгч  
25 Х.Аманжол Өлзийт тосгоны Улсын бүртгэгч  
26 Э.Нармандах /жирэмсний амралттай/ Батширээт сумын Улсын бүртгэгч  
27 Ж.Өлзийзаяа /түр орлон гүйцэтгэгч/ Батширээт сумын Улсын бүртгэгч  
28 Ц.Ононцэцэг /Хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Биндэр сумын Улсын бүртгэгч  
29 Т.Батхишиг /түр орлон гүйцэтгэгч/ Биндэр сумын Улсын бүртгэгч  
30 М.Эрдэнэтуяа Жаргалтхаан сумын Улсын бүртгэгч  
31 С.Энхжин Дадал сумын Улсын бүртгэгч  
32 Д.Отгонбат Баянхутаг сумын Улсын бүртгэгч  
33 Б.Сарантуяа Гурванбаян сумын Улсын бүртгэгч  
34 С.Саранцэцэг Норовлин сумын Улсын бүртгэгч  
35 С.Төмөртогоо Дархан сумын Улсын бүртгэгч  
36 Ц.Нандинцэцэг Хэрлэн сумын Улсын бүртгэгч  
37 Б.Ууганцэцэг Өмнөдэлгэр сумын Улсын бүртгэгч  
38 Д.Уянга Хэрлэнбаян-Улаан сумын Улсын бүртгэгч  
39 Д.Хонгорзул Бэрх сумын Улсын бүртгэгч  
40 П.Цолмонбаяр Баян-Овоо сумын Улсын бүртгэгч  
41 Ш.Цэвэлсүрэн Галшар сумын Улсын бүртгэгч  
42 П.Энхцэцэг Бор-Өндөр сумын Улсын бүртгэгч  
43 С.Жамъяндорж Жолооч  
44 Д.Гантогтох Үйлчлэгч  
21.Төв аймаг
1 Н.Энхбат Хэлтсийн дарга 70273161
2 Э. Уянга Хяналтын Улсын байцаагч  
3 П.Болормаа Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч  
4 Ш.Батсүх Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн тасгийн дарга 70272999
5 Г.Ундрахбаяр Эд хөрөнгийн улсын бүртгэгч  
6 Д.Дуламсүрэн Эд хөрөнгийн улсын бүртгэгч  
7 Б. Баярцэцэг Эд хөрөнгийн улсын бүртгэгч  
8 Ц.Ганболд Иргэний бүртгэлийн тасгийн дарга 70273805
9 Х. Батболд Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
10 М.Оюунцэцэг Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
11 Д.Оюунтуяа Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч  
12 Б.Батсүх Бичиг хэрэг, Нярав 70273161
13 Ч.Баярмаа Нягтлан бодогч  
14 Ж.Энхжаргал Иргэний тасгийн архивч  
15 М.Хорлоогарав Иргэний тасгийн архивч  
16 Ц.Энхчимэг Эд хөрөнгийн тасгийн архивч  
17 Д. Бат-Амьдрал Жолооч  
18 Б.Батцэцэг Үйлчлэгч  
19 Ч.Баттулга Алтанбулаг сумын улсын бүртгэгч  
20 Ж.Цэнгэлмаа Аргалант сумын улсын бүртгэгч  
21 Д.Балжинням Архуст сумын улсын бүртгэгч  
22 А. Мөнгөнцэцэг Батсүмбэр сумын улсын бүртгэгч  
23 Ч.Уранчимэг Баян сумын улсын бүртгэгч  
24 Ү. Нарантунгалаг Баяндэлгэр сумын улсын бүртгэгч  
25 А.Байгалмаа Баянжаргалан сумын улсын бүртгэгч  
26 С.Ариунсайхан Баян-Өнжүүл сумын улсын бүртгэгч  
27 Б. Мөнхтуяа Баянхангай сумын улсын бүртгэгч  
28 Ц.Насанжаргал Баянцагаан сумын улсын бүртгэгч  
29 Л.Оюунтуяа Баянцогт сумын улсын бүртгэгч  
30 Ц. Цэрэндулам Баянчандмань сумын улсын бүртгэгч  
31 Т. Өлзийбуян Борнуур сумын улсын бүртгэгч  
32 Р.Мөнхбаатар Бүрэн сумын улсын бүртгэгч  
33 Б.Алтанзаяа Дэлгэрхаан сумын улсын бүртгэгч  
34 Х. Энхчимэг Жаргалант сумын улсын бүртгэгч  
35 А. Батаа Заамар сумын улсын бүртгэгч  
36 М.Доржпагма Лүн сумын улсын бүртгэгч  
37 Б. Алтанхуяг Лүн сумын эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэгч  
38 Д. Мөнхтогтох Мөнгөнморьт сумын улсын бүртгэгч  
39 Б. Долгор Өндөрширээт сумын улсын бүртгэгч  
40 Г.Бямбасүрэн Сүмбэр сумын улсын бүртгэгч  
41 Б.Мөнхцэцэг Сэргэлэн сумын улсын бүртгэгч  
42 С. Мөнхзул Угтаалцайдам сумын улсын бүртгэгч  
43 Д. Туяацогт Цээл сумын улсын бүртгэгч  
44 С. Пүрэв Эрдэнэсант сумын улсын бүртгэгч  
45 Б. Цэндсүрэн Зуунмод сумын улсын бүртгэгч  
46 Э. Энхзаяа Эрдэнэ сумын улсын бүртгэгч  

Хэл сонгох

Хайлт

ХАРИЛЦАХ

Засгийн газрын хэрэгжүүлэгч агентлаг - Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар 14171 Улаанбаатар хот, Сүхбаатар дүүргийн 7-р хороо /АНУ-ын элчингийн чанх хойно /
Ажлын цаг : Даваа - Баасан гариг, 8.30 - 17.30 цаг
Бямба, Ням амарна.
Утас : 1800-1890 /энгийн утасны тарифаар/
И-мэйл хаяг : contact@burtgel.gov.mn
Вэб сайт : http://burtgel.gov.mn

Зохиогчийн эрх © 2018 Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар. Бүх эрхийг хуулиар хамгаалсан.

Хайлт